En weer een weekje verder en denk dat het er nog wel 1 gaat worden.
Het is nu gaan regenen hier dus misschien dat het dan wat afkoeld, het is namelijk te warm voor een zwangere vrouw, lijkt wel of die buik alle warmte vasthoud en er daarna niet meer uit wil. Als ik al ergen een sloot of meer zie wil ik erin duiken heerlijk afkoelen.
Vandaag ook weer bij verloskundige geweest, bloeddruk goed hartje goed baby ligt goed, tja wat wil je nog meer? Nou het in me armen vasthouden. Zei al tegen haar dat het gewoon een WK baby gaat worden dus kan van me buik straks een oranje voetbal maken.
Nu al zeker anderhalf tot 2 weken last van harde buiken en zijn toch wel voorweeen volgens VK en ja zou best kunnen dat ik al ontsluiting heb en dat zou zeker mooi zijn als dat zo is (heb er namelijk verder geen pijn bij) voor de bevalling, maar ja daar zit ik dan weer mee als manlief ver weg op pad zit, dus die gaat ook niet mer ver weg gelukkig. Controleren op ontsluiting of verstreken baarmoedermond doet ze niet tenzij ik het echt wil, maar zij vind het nog niet nodig, kan best dat het al op 4 cm zit maar kan nog wel een paar dagen duren dan. Afspraak gemaakt voor volgende week dinsdag en hopen dat dan echt de laatste keer is.
Liefs Astrid
reacties (0)